
3-10 Days
ΡOKA 9/25 ΜΜ ΜΑΥΡΟ 100 ΤΕΜ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-48034
1.84€
Ex Tax: 1.84€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡOKA 9/25 ΜΜ ΜΑΥΡΟ 100 ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +75°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,121kg |
| Νούμερο Προϊόντος | 9\25 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυαιθυλένιο & Ατσάλι/ PE & Steel |
| Ύψος | 11mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
